Czyszczenie wykładzin w warunkach domowych nie zawsze przynosi zamierzony efekt. Wszystko to wynika nie tylko z braku dostępności odpowiedniego sprzętu do mechanicznego czyszczenia dywanów i wykładzin, ale także profesjonalnych preparatów czyszczących. Porównując je z ogólnodostępnymi środkami, wyróżniają się one wysoką skutecznością działania, a także brakiem konieczności szorowania, celem uzyskania zamierzonego efektu. Chcąc wyczyścić nawet ciężko zabrudzone wykładziny, warto skorzystać z preparatów wykorzystywanych przez profesjonalne firmy sprzątające.

Profesjonalne czyszczenie wykładzin

Uzyskanie zadowalających efektów podczas czyszczenia wykładzin, możliwy jest dzięki wykorzystaniu profesjonalnych preparatów, wśród których na szczególną uwagę zasługuje Aromx 80, który to dzięki specjalnej formule, nie tylko skutecznie usuwa zanieczyszczenia, ale także pozwala pozbyć się przykrych zapachów z powierzchni wykładzin. Aromx 80 doskonale oczyszcza, nie niszcząc przy tym tkanin, a jednocześnie pozwala przywrócić im żywe kolory. Działanie preparatu widoczne jest nie tylko po zastosowaniu, a efekt czystości utrzymuje się przez długi czas, dzięki zastosowanej formule, pozwalającej na zapobieganiu osadzaniu się zanieczyszczeń.

Środek ten wykorzystywany jest przez profesjonalne firmy sprzątające do czyszczenia z wykorzystaniem szorowarek czy odkurzaczy piorących, jednak w warunkach domowych równie skuteczny jest przy czyszczeniu ręcznym. Preparat ten charakteryzuje się wysoką wydajnością, przez co jego cena jest mocno konkurencyjna w stosunku do ogólnodostępnych środków czyszczących.

Punktowe czyszczenie zabrudzeń

Alternatywą dla całościowego czyszczenia wykładziny jest użycie preparatu na punktowe zabrudzenia. W tym celu świetnie sprawdzają się środki wyposażone w rozpylacz, które ułatwiają dozowanie i celową aplikację. Jednym z takich produktów jest Stain Remover od Swish. Środek ten w swoim składzie posiada substancje o działaniu zmiękczającym oraz rozpuszczalniki, które doskonale radzą sobie nawet z uporczywymi plamami z wina, kawy czy kosmetyków do makijażu.

Stain Remover bardzo często wykorzystywany jest przez profesjonalistów, jako preparat wstępny w czyszczeniu ciężko zmywalnych plam, a także wtedy, gdy mamy do czynienia z bardzo silnymi zabrudzeniami wykładziny. Preparat ten nie wymaga użycia specjalistycznych urządzeń do czyszczenia. Na uwagę zasługuje również fakt, iż wykorzystywany jest nie tylko w przestrzeniach biurowych, ale także przez firmy zajmujące się profesjonalnym czyszczeniem i detailingiem samochodów. Wygodna formuła pozwala na aplikację i dotarcie do zanieczyszczeń znajdujących się w trudno dostępnych miejscach. 

Produktom marki Swish zaufało już setki firm, które na co dzień wykorzystują preparaty ułatwiające czyszczenie trudnych zabrudzeń. 

Reklama

Reklama

Polecamy