La Millou to znany producent akcesoriów dla niemowląt i małych dzieci. Bielizna pościelowa, kocyki, kołderki, poduszki, torby i zabawki. Wszystkie produkty cechuje wysoka jakość, bezpieczeństwo użytkowania, przepiękne kolory i przyjazne środowisku składniki. Wyroby tej firmy pokochały gwiazdy telewizji i dużego ekranu, a w ślad  za nimi młode mamy.

La Millou kocyk Light to letnia wersja ulubionych kocyków dla niemowlaka i przedszkolaka. Produkt dostosowany jest do upalnych dni, lekki, przewiewny, cienki i delikatny, bez wewnętrznego wypełnienia, nie tylko delikatnie okrywa niemowlę, ale też po złożeniu mieści się do niewielkiej nawet torby.

Podczas wakacji nawet w największy upał każdy rodzic wyjeżdżający wózkiem z niemowlęciem na spacer zabiera ze sobą ciepłe ubranka dla dziecka i cieplejsze okrycie do wózeczka. Lato w Polsce jest bardzo kapryśne, a pogoda potrafi zmienić się w kilkanaście minut. Dlatego nawet wtedy, gdy jest gorąco, należy mieć przy sobie kocyk dla dziecka. Lekki i przewiewny kocyk La Millou Light ułożony w nóżkach wózka w każdej chwili gotowy jest do użycia.

Gdy na spacerze z dzieckiem niemowlę zasypia w wózku, należy je osłonić przed słońcem. Warto wówczas ukryć siebie i dziecko w cieniu, aby maleństwo spokojnie mogło spać w przyjemnej temperaturze i okryć je, zwłaszcza jeżeli jest bardzo skromnie ubrane. Wówczas delikatny kocyk osłaniający od wiatru jest bardzo pożądany.

Kocyk La Millou Light na wycieczki

Kocyk bawełniany to jeden  z pierwszych akcesoriów, jakie pakuje się, wybierając się na wycieczkę z małym dzieckiem. Wspaniale jest spędzić z rodziną dzień nad jeziorem czy nad morzem. Na plaży w cieniu parasoli, czy nad jeziorem w cieniu drzew czas upływa wolno i bardzo miło. Dziecko, bez względu na wiek, będzie aktywne, energiczne i z pewnością pokocha wodę. Jednak zawsze w trakcie dnia, zmęczone upałem i własną aktywnością zasypia. Wtedy lekki kocyk okazuje się niezbędny – pozwoli zapewnić maluszkowi przyjemną temperaturę i ochroni jego delikatną skórę, odprowadzając jednocześnie pot i zapobiegając przed przegrzaniem.

Całodniowa wycieczka za miasto pozwoli całej rodzinie nacieszyć oko przyrodą, a jednocześnie pobyć razem. Podczas takich wypadów co najmniej  część plecaka zajmują ubranka i inne akcesoria dla dziecka. Jednym z nich powinien być bawełniany kocyk, który może przydać się w każdym momencie wycieczki. Każdy kocyk La Millou cechuje się lekkością i łatwością składania, dlatego zmieści się do torby czy koszyka. Rodzice cenią tego typu akcesoria ze względu na uniwersalność i przyjazność dla delikatnej skóry dziecka.

Wybór niezbędnych akcesoriów dla małego dziecka przy każdym wyjściu z domu to duża umiejętność, dlatego warto opierać się na sprawdzonych sposobach.

Inspirowane: fancyandeco.pl – la millou kocyk średniaka light

Reklama

Reklama

Polecamy