Profesjonale sprzątanie dużych powierzchni jest z roku na rok łatwiejsze dzięki udoskonalanym technologiom zastosowanym w profesjonalnych maszynach czyszczących. Firmy sprzątające pracują wydajniej. Dzięki znacznemu skróceniu czasu pracy przez automatyzację, mogą pracować więcej i inwestować w rozwój. Mariaż technologii i inżynierii skutkuje powstawaniem coraz doskonalszych urządzeń i maszyn, które zdają egzamin przy pracy na dużych, ciężko zabrudzonych powierzchniach.

Technologia pozwalająca na utrzymanie czystości na dużej powierzchni

Dokładność, szybkość i precyzja to poprzeczki stawiane przed firmami sprzątającymi działającymi na dużych powierzchniach, takich jak: szpitale, magazyny, biura, hotele, markety. Odpowiednie połączenie kilku czynników, między innymi odpowiednich środków chemicznych, maszyn i urządzeń sprzątających, dostosowanie temperatury działającej na środek oraz uwzględnienie szybkiego tempa sprzątania, wpływa na efektywność pracy. Współcześnie coraz częściej korzysta się przy sprzątaniu z rozmaitych zastosowań gorącej pary, która nie tylko doskonale usuwa mocno przytwierdzone zabrudzenia, ale również pomaga w walce z bakteriami i grzybami chorobotwórczymi.

Wielofunkcyjne odkurzacze i automaty czyszcząco-zbierające podstawą prężnie działającej firmy sprzątającej

Wielkie powierzchnie wymagają specjalnego traktowania podczas sprzątania. Przede wszystkim musimy sobie uświadomić fakt, że aby sprzątnie było wydaje i szybkie, należy wspomóc się odpowiednimi maszynami i urządzeniami, które w sposób zautomatyzowany poradzą sobie z zamieceniem, odkurzeniem, wyczyszczeniem, umyciem i osuszeniem powierzchni. Odkurzacze przemysłowe o dużej mocy ssania są wydajne oraz doskonale nadają się do pracy na dużych powierzchniach. Lekka rama i mobilność takiego odkurzacza gra tutaj kluczową rolę. Nie można również pominąć dużej pojemności i łatwości w obsłudze. Technologia oszczędności energii pozwala zwiększyć wydajność pracy, a zasada ergonomii uwzględniania przy projektach tych urządzeń sprawia, że są one funkcjonalne. Dmuchawy pozwolą na szybkie osuszenie pranych dywanów czy tapicerek, a także czyszczonych powierzchni podłogowych.

Niezawodne, profesjonalne maszyny ciśnieniowe na parę 

Maszyny, których działanie opiera się na działaniu gorącej pary wodnej sprzyjają sanitaryzacji. Stosuje się je na powierzchniach, które wymagają utrzymania sterylności. Czyszczenie parą jest ekonomiczne i wydaje: pozwala znacząco zredukować ilość wody oraz środków chemicznych. W dodatku, ograniczenie agresywnej chemii jest ekologiczne i sprzyja zdrowiu. Para wodna dotrze nawet w najdalsze i trudno dostępne zakamarki. Zastosowanie pary wodnej pod wysokim ciśnieniem jest więc krokiem ku doskonalszemu i bardziej precyzyjnemu czyszczeniu. Mikroby, chorobotwórcze bakterie, grzyby i pleśń nie mają szans w konfrontacji z gorącą parą wodną.

Oszczędne systemy zastosowane w urządzeniach czyszczących pozwalają firmom zmniejszyć koszty, a automatyzacja najcięższych czynności pozwala odciążyć pracowników, zwiększając przy tym ich wydajność. Jest to szczególnie ważne, zwłaszcza przy sprzątaniu dużych powierzchni.

Inspirowane: Fairplayplus.pl – maszyny czyszczące

Reklama

Reklama

Polecamy