Aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę warto połączyć aktywność fizyczną, zbilansowaną dietę i najnowsze zabiegi modelujące ciało. W ten sposób efekty przyjdą znacznie szybciej i będą piorunujące!

EXILIS ELITE BTL

To przełomowy system, który wykorzystuje rewolucyjną technologię RID (ROZPOZNANIE – IZOLACJA – DEAKTYWACJA). Pozwala na jednoczesne stosowanie fal ultradźwiękowych i kontrolowanego nagrzewania tkanki, co zapewnia jednolite pobudzenie cząsteczek. W efekcie znacznie poprawia napięcie, sprężystość i teksturę skóry, prowadzi do redukcji cellulitu i obwodu, nawet do -15 cm! Zabieg jest nieinwazyjny, zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i kontrolę. Nie należy wykonywać go podczas ciąży i laktacji, przy chorobach skóry, nerek i wątroby czy nowotworowych.

Endermologia LPG

To bezbolesna i bezinwazyjna metoda, która w mgnieniu oka pomoże w modelowaniu sylwetki. Jej działanie polega na zwijaniu skóry do wnętrza komory, dzięki czemu uwolnione zostają kwasy tłuszczowe i uzyskujemy efekt wyszczuplenia. Fałdy skórne są też rozwijane, wówczas dochodzi do stymulacji fibroblastów i wzmocnienia włókien kolagenu i elastyny. Do precyzyjnego masażu dołączone zostaje podciśnienie, które pomaga rozbić złogi tłuszczowe, powoduje drenaż limfatyczny i stymuluje uwalnianie tłuszczu. W efekcie skóra zostaje wygładzona, sylwetka wymodelowana, a cellulit zredukowany. Co więcej, zabieg usprawnia krążenie krwi i limfy, tym samym wspomaga usuwanie toksyn z organizmu. Nowoczesna endermologia LPG wykonywana jest w Warszawie, mogą z niej skorzystać osoby w każdym wieku. Jest bezpieczna również dla kobiet w ciąży i podczas laktacji.

Terapia antycellulitowa – BTL X WAVE

BTL x WAVE to bezinwazyjne rozwiązanie wspomagające modelowanie sylwetki i walkę z cellulitem. Terapia wykorzystuje nowoczesną technologię opartą na komplementarnym działaniu fal akustycznych i elektrycznych. Impulsy naprzemiennie rozciągają i rozluźniają tkankę tłuszczową, która dzięki restrukturyzacji komórek, odzyskuje swoją elastyczność. Działanie zabiegu opiera się na wspomaganiu procesu powstawania nowych włókien kolagenowych i elastyny, tym samym hamuje procesy starzenia się skóry, poprawia jej wygląd, kondycję i teksturę. Poprawia mikrocurkulację, wspomaga pracę układu limfatycznego i krwionośnego. Modelowanie sylwetki z zastosowaniem BTL x WAVE szczególnie poleca się kobietom zabieganym, ponieważ zabieg jest bardzo szybki (do 30 minut). Dla lepszych efektów warto wykonywać go dwa razy w tygodniu przez okres 3 tygodni. Nie trzeba stosować specjalnej diety, po zabiegu zaleca się picie dużej ilości wody.

Cellulit to bezwzględny wróg większości kobiet. Stres, złe nawyki żywieniowe, siedząca praca czy słabe krążenie – to tylko niektóre czynniki sprzyjające powstawaniu „pomarańczowej skórki”. Modelowanie sylwetki z zastosowaniem zabiegów medycyny estetycznej to doskonała propozycja dla kobiet zabieganych, które nie mają zbyt wiele czasu na długie terapie.

inspiracja: dknstudio.pl – gabinet medycyny estetycznej Warszawa

Reklama

Reklama

Polecamy