Zakup sprężarki do firmy to poważna decyzja, która wiąże się z poniesieniem wielu kosztów. Wiadomym jest, że nie nabywamy sprzętu z myślą, aby wymienić go po upływie roku czy dwóch lat. W założeniu ma on nam posłużyć przez dłuższy okres czasu. Dlatego też, warto zdecydować się tylko na te rozwiązania, które proponują sprawdzeni dostawcy.

Wybierz dostawcę z dużym doświadczeniem w branży – to gwarancja rzetelnych usług

Nawiązując współpracę z danym dostawcą sprzętu w postaci sprężarek pragniemy, aby świadczone przez niego usługi znajdowały się na najwyższym z możliwych poziomów. To gwarancja tego, że kupujemy solidny i sprawdzony sprzęt, który posłuży nam na długie lata. Warto zainteresować się tylko tymi dostawcami sprężarek, którzy działają w branży kilkanaście lub kilkadziesiąt lat. Tak długi staż świadczy o ich renomie, zaufaniu klientów oraz nieustannym rozwoju, który daje pewność przetrwania na tym niełatwym rynku.

Jeśli firma kładzie nacisk na innowacyjność i budowanie swojego pozytywnego wizerunku, masz pewność, że oferuje najlepszej jakości produkty, które są godne Twojej uwagi. W gąszczu propozycji należy skupić się na tym, aby dana firma oferowała możliwości zakupu różnego rodzaju sprzętu, który w pełni pokryje zapotrzebowanie zakładu. Zaufanie budzą przedsiębiorstwa, które proponują szeroki asortyment produktów obejmujący m.in.:

 • sprężarki śrubowe,
 • układy uzdatniania,
 • sterowanie,
 • sprężarki wysokociśnieniowe,
 • sprężarki tłokowe,
 • sprężarki śrubowe o zmiennej wydajności,
 • sprężarki śrubowe bezolejowe,
 • sprężarki odśrodkowe – turbosprężarki,
 • sprężarki do pojazdów szynowych – Trackair,
 • kontenerowe stacje sprężarek.

Dzięki zróżnicowanej ofercie, doświadczony dostawca pomoże Ci dobrać sprzęt dedykowany do Twojego przedsiębiorstwa, jak również rozbudować istniejący już park maszynowy o nowe, bardziej innowacyjne modele.

Sprawdzony dostawca gwarancją pełnej obsługi klienta

Nabywając nową sprężarkę pragniesz posiadać stały kontakt z jej dostawcą. To ważne szczególnie gdy potrzebujesz jego pomocy, doradztwa czy serwisu. Kompleksowość w kwestii usług serwisowych to podstawa w tej branży. Bez regularnych konserwacji i przeglądów posiadany park maszynowy szybko może ulec awarii, jak również stwarzać zagrożenie dla obsługujących go pracowników. Zdecyduj się tylko na takiego dostawcę, który w swojej ofercie posiada pełny zakres usług obejmujący:

 • dobór urządzenia,
 • konfigurację,
 • uruchomienie zakupionego systemu,
 • pełny serwis,
 • remonty generalne sprzętu.

Jeśli oferta sprzedaży obejmuje tylko i wyłącznie zakup urządzeń, to raczej masz marne szanse na uzyskanie dodatkowych usług czy pomocy w razie jakichkolwiek problemów. Ponadto, korzystając z jednego, sprawdzonego dostawcy, możesz wynegocjować u niego inne pakiety usług – np. korzystny wynajem lub zakup większej ilości sprężarek do kilku oddziałów swojej firmy. Masz pewność, że dostawca zna Twoje potrzeby i będzie w stanie im po raz kolejny sprostać.

Innowacyjność, jakość oraz skuteczność urządzeń

Sprawdzony dostawca sprzętu w postaci sprężarek jest w stanie nie tylko dobrać idealnie pasujący sprzęt ale również zagwarantować, że jest to urządzenie najwyższej jakości, wykonane z solidnych i trwałych materiałów, jak również posiadające innowacyjne rozwiązania technologiczne – m.in. redukcje emisji hałasu czy zanieczyszczenia środowiska naturalnego. Odpowiednia konstrukcja i parametry zapewnią wydajną i efektywną pracę, która przyniesie spodziewane rezultaty.

Warto skorzystać z oferty dostawców, których cechuje uniwersalność i elastyczne podejście do współpracy z każdym klientem. Pozwala to na możliwość zakupu doskonale dobranego sprzętu do bardzo specyficznych i wymagających branż, jak również cieszenie się z posiadania urządzenia certyfikowanego, spełniającego wszelkie normy UE.

Wybór dostawcy sprężarki to nie lada wyzwanie. Dlatego skorzystaj z oferty specjalistów i współpracuj tylko z najlepszymi firmami z tej branży.

Źródło: Almig.pl

Reklama

Reklama

Polecamy