Vans to jedna z marek legend, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Założona niemal 55 lat temu przez braci Van Doren firma od lat podbija serca osób związanych ze skateboardingiem. Chociaż zgodnie z pierwotnym założeniem miała zajmować się produkcją najwyższej jakości obuwia dla osób uprawiających sporty ekstremalne i nieakceptujących żadnych kompromisów to jednak z biegiem czasu jej portfolio zaczęło poszerzać się również o inne produkty, w tym czapki, spodnie i bluzy. W trakcie kilku dekad istnienia musiała mierzyć się z różnymi zawirowaniami rynkowymi (i nie tylko), przeżywając lepsze i gorsze okresy, ale popularnością cieszy się aż do dziś.  Dlaczego warto wybrać produkty sygnowane właśnie marką Vans?

Jakość i tradycja, czyli tajemnica sukcesu Vans

Produkty każdej z firm o tzw. ugruntowanej pozycji na rynku odznaczają się cechami za które zostały pokochane przez odbiorców oraz z którymi są kojarzone niemal automatycznie po zobaczeniu logotypu. Tym, co decyduje o niesłabnącej popularności Vans na coraz bardziej konkurencyjnym rynku, jest doświadczenie oraz wyjątkowa jakość produktów. Ponad pół wieku obecności w branży streetwearowej pozwoliło na wypracowanie bezkonkurencyjnych rozwiązań dających swoim odbiorcom pewność jakości oraz niepowtarzalny styl, który z łatwością mogą zaadoptować do swoich potrzeb, bez względu na upodobania.

Popularnością cieszą się buty i trampki Vans z kolekcji przeznaczonej na obecny sezon. Prócz walorów wizualnych docenicie zapewne również zastosowane rozwiązania – m.in. wzmocnienie pięty, wytrzymałą i wulkanizowaną gumę w formie wafla oraz odpowiednio wyprofilowaną wkładkę UltraCush HD gwarantującą maksymalny komfort, pewność użytkowania i bezpieczeństwo. Jednak jak już wspomniano Vans to nie tylko buty…

Trampki, spodnie, bluzy i czapki

Prócz legendarnego obuwia doskonałej jakości, które w dalszym ciągu jest jednym z flagowych produktów tej amerykańskiej marki, możecie również wybierać w bogatej ofercie odzieży streetwearowej. Jej entuzjaści doceniają Vans za wyjątkową jakość, komfort użytkowania jej produktów oraz szeroką gamę dostępnych wariantów, która pozwala na łatwe wybranie elementów idealnie pasujących do planowanej stylizacji. W najnowszej kolekcji wiosna/lato 2020 znajdziecie m.in. koszulki i bluzy Vans wykonane z bawełny oraz innych naturalnych materiałów. Dzięki zapewnianiu swobodnej cyrkulacji powietrza pozwalają oddychać skórze, utrzymując optymalną temperaturę i wilgotność ciała, niezależnie od warunków. Bogactwo wzorów pozwoli na znalezienie czegoś dla siebie zarówno tym, którzy cenią sobie ocierający się o ascetyzm minimalizm, jak i osobom poszukującym bardziej wyrazistych sposobów na pokazanie własnego ja. Ciekawe propozycje znajdziecie również w bogatej kolekcji spodni i spodenek. Spodnie Vans, podobnie jak bluzy i koszulki, są wykonane z oddychających, naturalnych materiałów najwyższej jakości, zapewniających najwyższy komfort użytkowania.

Swój outfit możecie uzupełnić stylowymi dodatkami – okularami, plecakami czy czapkami. Czapki Vans przekonają do siebie zarówno zwolenników bardziej klasycznych rozwiązań z daszkiem, takich jak Vans New Stax Snapback, czy Vans Salton II Asphalt, jak również tych preferujących modele typu „beanie” (np. Vans Mismoedig).

źródło: pl.skate-europe.com – skate girl shop

Reklama

Reklama

Polecamy